Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapiGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ebru Polat - Delikanlı Kız
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:18 am tarafından AyMaRaLCaN

» Ebru Polat - Çetin Ceviz
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:16 am tarafından AyMaRaLCaN

» Ebru Polat - Kalp Ayazı
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:14 am tarafından AyMaRaLCaN

» Ebru Polat - Yasın Tutulmayacak
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:13 am tarafından AyMaRaLCaN

» Ebru Polat - Aşk Olsun
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:11 am tarafından AyMaRaLCaN

» Ebru Polat - Memnun Oldum
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 12:02 am tarafından AyMaRaLCaN

» Hadi Bize Baglan
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeSalı Haz. 26, 2012 11:57 pm tarafından AyMaRaLCaN

» Duyuru..Hocalı Katliamını Unutma, UNUTTURMA!
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 7:42 am tarafından AyMaRaLCaN

» Adam Gibi Sözler
Anlamlı Sözler I_icon_minitimeC.tesi Ara. 24, 2011 10:30 pm tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Istatistikler
Toplam 1 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyMaRaLCaN

Kullanıcılarımız toplam 36 mesaj attılar bunda 26 konu
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 50 kişi Çarş. Ocak 18, 2012 7:30 pm tarihinde online oldu.
En bakılan konular
Türkiye'nin Tarihçesi ve Bölgeleri
Hasret Mesajları
Kitaplardan Alıntı Güzel Sözler
Anlamlı Sözler
Yeni Mesajlar
Serserİ SÖzler
Site Duyurusu
Flatcast Sorunlari
Ebru Polat - Delikanlı Kız
Adam Gibi Sözler

Anlamlı Sözler

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Rep : 502

Anlamlı Sözler Empty
MesajKonu: Anlamlı Sözler   Anlamlı Sözler I_icon_minitimeC.tesi Ara. 24, 2011 10:26 pm

♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

♥ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...siz aşıksınız...

♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma

♥ Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

♥ Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

♥ Aşk, tam teslimiyet ister, kendini aşkın kollarına ya bırakırsın yada bırakmazsın. Bir yanım dışarıda kalsın dediğin noktada aşkı boğarsın, yok edersin o güzelim duyguyu. Bu yüzden hep cesurların işidir aşk.

♥ Herkes başkalarını kendi gibi bilir. Bir insanı tanımanın en kolay yolu ona “insanlar nasıl sence?” diye sormaktır. Anlatacaklarını dikkatle dinlerseniz aslında kendisini tarif ettiğini fark edersiniz

♥ Bir insanı fark etmeye 1 dakika tanımaya 1 gün anlamaya 1 gün sevmeye bir hafta yeter ama unutmaya 1 ömür yetmez hele o insan sensen asssla!!!
https://ay-maralcan.hareketforum.net

Anlamlı Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serserİ SÖzler
» Kitaplardan Alıntı Güzel Sözler